Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Лазерна епіляція

До винаходу методу лазерної епіляції видалити зайвий волосяний покрив можна було за допомогою різних методів — гоління, вищипування, віск та шугаринг, хімічна епіляція.

Всі ці методи дають короткочасний ефект, тому що при їх використанні видаляється стрижень волосся, а волосяна цибулина залишається непошкодженою. Крім недовгої ефективності, такі методи, як видалення волосся воском і цукром, є досить болючими і вимагають незручної підготовки – відрощування волосся певної довжини.

Електроепіляція дозволяє ліквідувати волосяну цибулину, але процедура має низку недоліків. Вона болісна, шкіра під час електроепіляції ушкоджується, проколюється голкою, що найчастіше викликає запалення з розвитком подальшої гіперпігментації. Однак вона має одну безперечну гідність - це єдиний спосіб, який дозволяє видалити світле пушкове волосся. Жодному лазерному апарату це не під силу.

У 90-х роках завдяки спільним досягненням фізики та медицини було створено прилади, що виключають недоліки перерахованих вище методів. Це нове покоління лазерних систем світлового видалення волосяних фолікулів. У нашій клініці використовується «золотий стандарт» лазерної епіляції у всьому світі, дуже сучасна та високобезпечна лазерна система GentleLASE американської компанії Candela.

Сутність методу лазерної епіляції:

Лазерне випромінювання впливає на пігмент меланін, що міститься у стрижні волосся та волосяному фолікулі — саме на виборчій чутливості меланіну заснована лазерна епіляція.

 • Лазерна система виробляє імпульс, що є світловою енергією, яка при взаємодії з меланіном перетворюється на теплову енергію. Цей процес займає частки секунди, за які всі волосяні цибулини, що знаходяться в діаметрі насадки, нагріваються та гинуть.
 • Сам процес перетворення світлової енергії на теплову та руйнування волосяного фолікула, що слідує за цим, називається фототермолізисом. Так можна видалити волосяний покрив, який знаходиться на активній стадії зростання. Але одночасно з цим у шкірі знаходяться дрімучі фолікули, які через 4-6 тижнів. активізуються та починають активно зростати. У цей момент лазерна епіляція має повторитись.
 • Лазерна епіляція руйнує всі фолікули, що знаходяться в активній фазі росту, а також значно послаблює сплячі фолікули. Результатом є уповільнення росту волосся, перетворення їх у світле пушкове волосся. А при проходженні повного курсу епіляції припиняє зростання волосся.

Параметри лазерного імпульсу враховують різну концентрацію пігменту у волоссі та у шкірі, тому під час спалаху шкіра не нагрівається. Але це відбувається трохи пізніше від волосяних фолікулів, і чим більше, тим сильніше нагрівається шкіра. Для профілактики виникнення больових відчуттів під час та після імпульсу проводиться автоматичне дистанційне нанесення спеціального хладагента на оброблювану ділянку. Завдяки цій методиці лазерна епіляція проводиться на дуже чутливих зонах – область бікіні, пахвові ділянки, обличчя. Слід зазначити, що ризик опіків при використанні Candela зведений практично до нуля. У той же час лазерна епіляція бікіні дозволяє за 5-7 процедур досягти повного зникнення волосся в інтимній зоні.

Така особливість нашої лазерної системи врахована навіть у її назві - gentle у перекладі з англ. означає ніжний, м'який.


Лазерна енергія має чітко визначені параметри — всі промені однакової хвилі, всі вони паралельні один одному і всі проникають на задану глибину. Цією відстанню є рівень залягання волосяних фолікулів у шкірі, а саме 2 мм. Таким чином, питання, чи можна робити епіляцію за наявності хронічних внутрішніх захворювань, не виникає. Можна, тому що лазерна енергія проникає лише на 2 мм.

Комп'ютерне забезпечення олександритового лазера Candela GentleLASE дає можливість встановлювати індивідуальні параметри співвідношення енергії імпульсу, його частоти та тривалості.

Олександритовий лазер Candela, єдиний у світі, що має вбудовану систему охолодження шкіри під час процедури, є «золотим стандартом» серед багатьох лазерних систем, присутніх на ринку. Він абсолютно гарантовано видаляє волосся при мінімумі дискомфорту для пацієнта.

До того ж процедура проводиться значно швидше, ніж на інших апаратах. Під час одного імпульсу волосяні фолікули видаляються на ділянці діаметром 1,5 см, таким чином обробка таких зон, як пахвові западини, займає приблизно 2 хвилини.

Більш темне волосся у пацієнта сприяє більш ефективній лазерній епіляції, оскільки більша кількість меланіну дозволяє прикласти велику енергію для руйнування фолікула. Світлі русяві видалити непросто, може знадобитися проведення більшої кількості процедур. Пройшовши повний курс, можна бути впевненим, що від початкового зростання волосся залишиться не більше ніж 5 відсотків. У деяких випадках лазерна епіляція пахв дозволяє досягти 100% результату при меншій кількості процедур. Все залежить від особливостей організму.

Основні переваги лазера CANDELA GentleLASE:
 • безпека;
 • висока ефективність впливу;
 • вбудована система охолодження DCD забезпечує безболісність;
 • імпульс руйнує тільки пігмент меланін, не ушкоджуючи шкіру;
 • швидке виконання процедури (верхня губа 30 сек., пахвові області – 2 хв., глибоке бікіні – 10 хв.);
 • підходить для чутливих зон (обличчя, інтимні області);
 • після процедури волосся не вростає під шкіру, відсутнє роздратування після гоління.
Проведення процедури
 • При підборі індивідуального режиму епіляції враховується тип та колір шкіри, структура волосся, вік, гормональний фон, хронічні захворювання, постійний або періодичний прийом певних медикаментів. Іноді роблять кілька імпульсів у будь-якій зоні як пробу визначення індивідуальної реакції шкіри. Під час процедури лазерної епіляції генерується лазерний спалах. Вона триває лише частки секунди. Відчуття пацієнта при цьому у вигляді тепла, потім холодка та легкого поколювання. Для пацієнтів, які мають дуже чутливу шкіру, рекомендується за 40 хвилин до процедури нанести крем з анестетиком (лідокаїном або прилокаїном). Найбільш чутливими ділянками на тілі людини є зони бікіні, промежини та верхньої губи.
 • Після процедури лазерної епіляції можливе деяке почервоніння шкіри, яке може тривати від 10-20 хвилин до кількох годин-днів. Для зменшення цих явищ після процедури необхідно обробити шкіру в зоні епіляції засобами зменшення подразнення, до яких належить «пантенол» і всі засоби, до складу яких він входить.
 • Епіляція може зайняти від однієї хвилини (для зони верхньої губи) до 1 години (для зони гомілок та стегон) Вашого часу.
Рекомендації перед процедурою:
 • не засмагати кілька тижнів до процедури та використовуйте крем із сонцезахисним фактором 30 і більше під час всього курсу процедур;
 • за 6 тижнів до процедури лазерної епіляції слід виключити будь-які види епіляції, крім гоління;
 • якщо у вас буває герпес, бажано за кілька днів до процедури почати приймати противірусні препарати;
 • якщо у Вас смаглява шкіра, для поліпшення результатів процедури застосовуйте креми, що відбілюють, за 4-6 тижнів до процедури;
 • для з'ясування причин надмірного зростання волосся потрібна консультація спеціаліста (ендокринолог, гінеколог-ендокринолог);
 • небажано комбінувати лазерну епіляцію та фотоепіляцію;
 • голити волосся напередодні процедури.
Післяпроцедурний догляд:
 • зазвичай після процедури лазерної епіляції з'являється почервоніння шкіри, яке свідчить про те, що волосяний фолікул поглинув енергію та епіляція буде ефективною, при цьому почервоніння може спостерігатися кілька годин або днів. Це є нормальна реакція;
 • протягом декількох днів після епіляції на зони, де проводилася процедура, рекомендується наносити засоби Бепантен або Пантенол;
 • рекомендовано також утриматися від застосування косметики, у складі якої є дратівливі компоненти;
 • протягом перших днів протипоказані гарячі ванни, лазні, сауни, басейн. Вмиватися і приймати душ краще за прохолодну воду;
 • протягом перших двох тижнів після процедури необхідно наносити сонцезахисний крем із SPF-30 (не менше) за 10-15 хвилин до виходу на вулицю;
 • після процедури та у проміжках між процедурами збривати волосся можна, але висмикувати, вищипувати, робити воскову епіляцію – заборонено;
 • засмагати протягом наступних 2-х тижнів після процедури настійно не рекомендується (зростає ризик отримати гіперпігментацію).
Показання щодо процедури:
 • надмірне зростання волосся;
 • роздратування, фолікуліт після гоління чи епіляції;
 • вростаюче волосся;
 • підвищена пітливість;
 • ефект ’синьої шкіри’.
Результати після процедури:
 • Відразу після процедури волоски виглядають як згорілі ділянки колишнього волосяного стрижня. Такі «спалені» коріння в жодному разі не можна висмикувати протягом 1 – 3 тижнів. У цей період відбувається повне видалення волосяного фолікула, тому після закінчення 2-3 тижнів волосся випадає самостійно. Потім через 4-6 тижнів відбувається поступове проростання тих волосяних фолікулів, які перебували у «сплячій» фазі свого зростання. Коли стає помітним поява нових волосків на тілі, це є сигналом до повторної процедури лазерної епіляції.
 • Найчастіше вже після другої процедури пацієнти відзначають значне зменшення кількості волосся, що знову виросло, воно стає тоншим, м'якшим і світлішим. У середньому для позитивних результатів потрібно пройти курс від 4 до 10 сеансів процедур лазерної епіляції. Але це певною мірою щодо, оскільки ефективність процедур залежатиме від особливостей гормонального фону пацієнта, його генетичної схильності до зростання волосся, так, наприклад, чоловікам знадобиться більша кількість процедур, що зумовлено гормональними особливостями.
 • Якщо у пацієнта є гормональні порушення і не проводиться відповідна гормональна корекція, то, можливо, будуть потрібні додаткові процедури лазерної епіляції, кількість яких важко передбачити, адже при даній патології постійно формуються нові волосяні фолікули. При цьому кінцевий результат від процедур стає віддаленішим, але естетичний ефект після епіляції є завжди!
Протипоказання до проведення процедури
Абсолютні
 • епілепсія
 • злоякісні новоутворення
 • системні захворювання крові
 • активний туберкульоз легень
 • серцево-судинні захворювання на стадії декомпенсації
 • хронічні шкірні та системні захворювання
 • інфекційні захворювання
Відносні
 • вагітність
 • фотодерматит
 • доброякісні новоутворення шкіри
 • цукровий діабет
 • множинні гіперпігментовані невуси (увага: волосся, що росте з родимок, не можна обробляти лазером, їх можна лише підстригати)
 • дифузний токсичний зоб (ДТЗ)
Ціни на лазерну епіляцію
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ александритовим лазером Candela GentleLASE
Зони обличчя
Вартість
Усе обличчя повністю
1 250 грн
Верхня губа
375 грн
Підборіддя
440 грн
Міжбрів’я
375 грн
Брови
560 грн
Скроні
500 грн
Щоки
440 грн
Ніс
315 грн
Вуха
440 грн
Передня частина шиї (жінки)
500 грн
Передня частина шиї (чоловіки)
815 грн
Задня частина шиї (жінки)
500 грн
Задня частина шиї (чоловіки)
815 грн
Лінія росту волосся на чолі
500 грн
Зони тіла
Вартість
Ореоли молочних залоз
500 грн
Декольте (жінки)
690 грн
Зона грудей (чоловіки)
1 440 грн
Біла лінія живота
560 грн
Живіт (жінки)
940 грн
Живіт (чоловіки)
1 690 грн
Верхня частина спини + плечі (жінки)
810 грн
Верхня частина спини + плечі (чоловіки)
1 060 грн
Уся спина + плечі (жінки)
1 250 грн
Уся спина + плечі (чоловіки)
2 250 грн
Поперек (жінки)
625 грн
Поперек (чоловіки)
1 060 грн
Крижі
625 грн
Сідниці
1 250 грн
Сідниці 1/2
625 грн
Підсіднична складка
500 грн
Зони рук
Вартість
Пахвові зони (жінки)
560 грн
Пахвові зони (чоловіки)
690 грн
Кисті рук + пальці
500 грн
Передпліччя
1 000 грн
Плечі
1 000 грн
Лікті
500 грн
Руки повністю* (крім пахвових зон; до 1500 імп.)
2 000 грн
за кожні додаткові 200 імп. доплата 310 грн.
* Кількість витрачених на процедуру імпульсів і кінцева вартість процедури залежить від площі зони епіляції й кількості небажаного волосся.
Точну ціну за процедуру озвучить косметолог після очного огляду зони епіляції, оцінивши кількість волосся й площу зони.
Зони ніг
Вартість
Звід стопи
190 грн
Пальці ніг
250 грн
Коліна
500 грн
Гомілки * (до 1000 імп.)
1 250 грн
Стегна частково * (до 500 імп.)
625 грн
Стегна * (до 1000 імп.)
1 250 грн
Ноги повністю * (до 2000 імп.)
2 500 грн
за кожні додаткові 200 імп. доплата 310 грн
* Кількість витрачених на процедуру імпульсів і кінцева вартість процедури залежить від площі зони епіляції й кількості небажаного волосся.
Точну ціну за процедуру озвучить косметолог після очного огляду зони епіляції, оцінивши кількість волосся й площу зони.
Інтимні зони
Вартість
Бікіні неглибоке (жінки) (тільки за лінією трусиків)
810 грн
Бікіні неглибоке (чоловіки) (тільки за лінією трусиків)
1 375 грн
Бікіні глибоке (жінки) (лобок повністю, статеві губи, міжсіднична складка)
1 250 грн
Бікіні глибоке (чоловіки) (лобок повністю, мошонка, міжсіднична складка)
1 875 грн
Поімпульсне видалення
Вартість
1 імпульс
25 грн
Знеболювання
Вартість
Аплікаційне кремом
250 грн
Лідокаїн-спреєм (мала зона)
95 грн
Лідокаїн-спреєм (велика зона)
190 грн
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.