Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.
Катерина Запольська

Краса та здоров'я - нероздільні. Тільки цілісний та дбайливий підхід дозволить зберегти здоров'я та примножити красу. Створюючи кожну особу як зразок мистецтва, я вкладаю свій досвід, знання і душу в кожну дію. Підсумком стає той факт, що вам складно відірватися від дзеркала, і ви з посмішкою дивитеся у майбутнє!

Докладніше
Ганна Скребцова

Вважаю, що робота косметолога не повинна бути видна!
Kюди, що навколо нас, повинні відзначати доглянутий і здоровий зовнішній вигляд, не здогадуючись, що людина відвідує косметолога, – це секрет моєї роботи в естетичній медицині.
Дуже важливо, щоб лікар-косметолог був ще й художником. Вміння побачити гармонію – обов'язкова навичка професії лікаря-косметолога, яка працює не з однією зморшкою, а з усім образом людини загалом.
Сьогодні цінується природність та індивідуальна краса. Враховуючи індивідуальні особливості вашої зовнішності, я підкреслю ваші переваги і приховаю недоліки, перебуваючи в рамках естетичної краси.

Докладніше
Ольга Узденова

У роботі я керуюся простим правилом: якщо хочеш завоювати довіру пацієнта, потрібно зробити процедуру дуже якісно. Про мене, як косметолога, найкраще говорять шикарні результати процедур моїх пацієнтів. Адже те, як ти виглядаєш, це посил у Всесвіт, ставлення до навколишнього світу.

Докладніше
Злата Свідерська

Шкіра служить нам все життя і піддається всім агресивним зовнішнім факторам і не прощає хамського ставлення до неї. Гарну шкіру не можна купити, як нове плаття. Краса та молодість це ресурс, який на жаль закінчується. Хочеш мати ідеальну шкіру, виглядати молодшою за своїх подруг і бути завжди впевненою в собі? Welcome. Мій досвід і професіоналізм дозволяє вирішувати проблеми різного віку та різних типів старіння. Любіть себе. Ваша dr.zlata

Докладніше
Світлана Нижник

Я подбаю, щоб професійно і правильно зберегти здорове сяйво та молодість вашої шкіри якомога довше. Моя мета – підкреслити вашу індивідуальність та природну красу у будь-якому віці.

Докладніше
Марія Зайченко

Моя професія - це частина мого життя, яка приносить почуття задоволеності пацієнта і мене як фахівця! Краса - це мистецтво в гармонії та пропорційність частин. Адже найкрасивіше обличчя у світі – ваше.

Докладніше
Тетяна Салютіна

Я отримую неймовірне задоволення від результату своєї роботи і прагну зробити краще те, над чим працюю! Завжди враховую пожадання пацієнта та працюю гранично чесно, відповідально та професійно.

Докладніше
Дар'я Курилова

Моє кредо – це цілеспрямованість, впевненість у своїх силах, уміння слухати та чути пацієнта. Вирішити естетичне завдання, яке ставить пацієнт, – ось моє джерело натхнення та радості.

Докладніше