Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Клініка з високими стандартами Мене звуть Катерина Запольська, головний лікар клініки. Вже багато років мої думки зайняті тим, як зробити життя оточуючих людей приємнішим, легшим і красивіше. Тож моя робота — це велике щастя та велика відповідальність. Я пишаюся тим, що вже 12 років наша згуртована команда лікарів-косметологів має спільну мету - завоювати серця пацієнтів бездоганною якістю сервісу та натуральним, природним результатом процедур. За минулі роки пацієнти стали нашими друзями і ми цінуємо Вашу довіру.
Економія часу
Ми бережемо Ваш час - за необхідності у нас є можливість проводити кілька процедур одночасно (наприклад, біоревіталізація + лазерна епіляція)
Надежность
Всі процедури клініки є втіленням традиційних методик, безпека та якість яких перевірені фахівцями та часом.
Целостный подход
Ми не лише вирішуємо зовнішню проблему, а й шукаємо причину її виникнення. Ми призначаємо обстеження, даємо рекомендації з харчування, вітамінів та добавок, включаємо зовнішні процедури.
Про клініку Dr. Zapolska Clinic

Раді вітати Вас на сайті нашої клініки! Якщо ви наш клієнт – ми будемо раді бачитись з вами найчастіше. А якщо ви ще тільки думаєте відвідати нас – приходьте в гості, щоб познайомитися з нами ближче.

У січні 2007 року було відкрито перший косметологічний кабінет у поліклініці «Русанівка». У березні їх було вже 2, а у квітні – 3. Цілих три кабінети та три спеціалісти. Ці фахівці – Катерина Запольська, Ольга Узденова та Ганна Скребцова працюють досі.

З 2006 до 2018 рік ми працювали під назвою «Центр естетичної медицини», а у 2018 році ми провели ребрендинг і тепер називається Клініка доктора Запольського.

У 2013 році відкрив свої двері нова філія на вулиці Круглоуніверситетській, а у 2019 році ми створили заклад нового формату «Z.Laserbar».

Наш колектив за ці роки значно виріс і зміцнів, але згуртованість та командний дух залишаються.

З моменту відкриття і досі ми перебуваємо в постійному розвитку. За цей час ми запровадили безліч сучасних омолоджувальних методик, як загальновідомих, так і розроблених співробітниками клініки. Наукові дослідження поряд із практичною діяльністю є важливою складовою нашої роботи. На основі роботи клініки опубліковано низку наукових статей та захищено кандидатську дисертацію.

Фундамент у вигляді наукової діяльності та співпраці з провідними науково-дослідними інститутами країни дає нам величезну перевагу у досягненні відмінних результатів.

Ми пишаємося своєю історією та планомірним розвитком, адже тільки наш багаторічний досвід та традиції можуть дати вам впевненість у якості сервісу та процедур.

Ваші рекомендації друзям та знайомим є найкращою формою визнання нашої праці. Ми дуже цінуємо, коли до нас приходять цілими сім'ями, причому багато років.

Наш колектив – це команда однодумців, для яких головною цінністю є Людина. Ми - Клініка, де люди працюють для людей.

Ми не просто надаємо послуги на найвищому професійному рівні, ми дуже любимо свою роботу.

Мабуть, слово робота варто замінити, тому що кожен вкладає у свої дії всю душу.

Нам приносить радість створювати красу та гарний настрій.

Сподіваємось на швидку зустріч з вами!

Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.