Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Контурна пластика

Сучасні можливості об'ємно-контурної пластики дозволяють лікарю стати певною мірою скульптором, створюючи з кожної особи неповторні шедеври.

Метод передбачає введення імплантатів, що розсмоктуються, на основі гіалуронової кислоти в різні ділянки особи для відновлення втраченого з віком обсягу м'яких тканин, для підкреслення окремих рис обличчя, збільшення губ, для згладжування певних зморшок і корекції втягнутих рубців.

Чому саме гіалуронорва кислота?

Гіалуронова кислота, що є основою філерів (препаратів, що вводяться в м'які тканини), є речовиною, близькою до тканин людини. Вона присутня у складі міжклітинного матриксу дерми всіх ссавців. Зараз гіалуронову кислоту одержують біосинтетичним шляхом, що виключає ризик алергічних реакцій. Однак для стабілізації та тривалого зберігання використовуються різні добавки, консерванти, і у кожного виробника вони різні. Це може впливати як на реакцію шкіри безпосередньо після процедури, так і тривалість естетичного результату.

На ринку препаратів для контурної пластики присутні також біополімерний гель, гідроксіапатит кальцію, гель на основі бичачого колагену. Але вони мають ті чи інші недоліки (міграція, інфікування, фіброз, алергічні реакції). Найбільш безпечними, прогнозованими наповнювачами м'яких тканин на сьогодні є філери на основі гіалуронової кислоти.

Що може контурна пластика?

Об'ємно-контурна пластика, що проводиться з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти, дозволяє перетворити обличчя, повернувши йому природну молодість. Це легко побачити при аналізі молодої особи – обсяг м'яких тканин переважно розташовується у верхніх та середніх відділах (щоки, вилиці), а підборіддя та нижня щелепа гострі, добре окреслені. Такий розподіл м'яких тканин нагадує трикутник («трикутник молодості»).

Вікові зміни перетворюють його на «трикутник старості» — м'які тканини в області щік і вилиць опускаються вниз, формуючи «бульдожі щічки», носогубні складки, у той час як у середній зоні обличчя спостерігається дефіцит м'яких тканин, нососльова борозна та кістковий край орбіти оголюються.

Раніше з такими змінами міг боротися лише пластичний хірург, але далеко не всі мають намір стати його пацієнтками. Об'ємно-контурна пластика, звичайно, не може бути заміною пластичної хірургії, але цілком здатна продемонструвати альтернативний результат.

Проведення процедури
 • Хід процедури залежить від коригованої зони. Наприклад, при роботі в області губ необхідно адекватне знеболювання, так як ця зона дуже багата на нервові закінчення і функціонально активна. На 30-40 хвилин наноситься знеболюючий крем, і лише після цього можна розпочинати роботу. До того ж бажано використовувати філери, що містять лідокаїн. Для цього ми збираємо алергологічний анамнез (історія алергічних реакцій протягом життя) та у разі потреби робимо проби.
 • При роботі в середній зоні обличчя (вилиці, щоки), анестезія практично не використовується. У деяких випадках можна знеболити місце проколу. Такий підхід пов'язаний з тим, що больові рецептори присутні у шкірі у великій кількості, а в глибоких тканинах їх значно менше. І відчуття під час процедури будуть характеризуватись як «тягне», «распірає», «тисне».
 • Методика проведення процедури завжди підбирається індивідуально. При мікроболюсної техніки філер вводиться в середню третину обличчя безліччю маленьких крапель за допомогою тонкої голки, що дозволяє провести процедуру з ювелірною точністю та отримати запланований результат. Також при необхідності використовуються канюлі, які дозволяють зробити один-два проколи шкіри з кожного боку. Це стало можливим з початком використання для введення філерів гнучких канюль Magic needle або Soft filling. Канюля - це своєрідна голка, але тупа, гнучка, довга (4-5см), з вихідним отвором збоку. Вона дозволяє проводити контурну пластику на новому рівні — без болю, без гематом, без набряків. Результати роботи із середньою зоною обличчя вражають — повертається молодший вигляд, причому абсолютно непомітно для оточуючих (після процедури практично немає слідів) можна скинути 5-7 років.
 • Класична зона контурної пластики – носогубні складки. Тут можна працювати як голкою, так і канюлею. Ця зона рекомендована для корекції вже після роботи із середньою зоною особи, але є винятки.
 • Зона міжбров'я — це найчастіше приємний сюрприз. При якісній корекції (ботулотоксин та гіалуронова кислота) демонструє значний ефект омолодження. Добре піддається анестезії, маніпуляції у цій зоні не доставляють дискомфорту.
 • Тривалість процедури: 45-60 хвилин.
Допроцедурний режим:
 • Рекомендується утриматися від алкоголю за 2-3 дні до процедури;
 • Необхідно виключити прийом антикоагулянтів (гепарин, аспірин) за 2-3 дні до процедури;
 • Всі апаратні процедури, що супроводжуються нагріванням шкіри та м'яких тканин (SMAS-ліфтинг, RF-ліфтинг тощо) рекомендуємо виконати до введення філерів.
Післяпроцедурний догляд:
 • Наступного дня після процедури необхідно утриматися від нанесення декоративної косметики;
 • Можлива наявність невеликих набряків, ущільнень, гематом у місці ін'єкції – ці реакції проходять самостійно протягом двох тижнів та не є ускладненнями;
 • Протягом тижня необхідно обмежити фізичну активність і не спати обличчям у подушку – механічні дії вкрай небажані;
 • Мінімум один тиждень після процедури варто утриматися від відвідування сауни або лазні, не вмиватися гарячою водою;
 • При виникненні гострих больових відчуттів чи побіленні ділянки шкіри, куди вводили філер, необхідно негайно повідомити про це лікаря-косметолога, який проводив процедуру.
Показання щодо процедури:
 • Поверхневі та глибокі зморшки
 • Складки на обличчі – нососльозні, носогубні, міжбрівні тощо.
 • Втрата обсягу м’яких тканин обличчя
 • Недостатній обсяг губ, бажання змінити форму губ
 • Асиметрія обличчя
 • Недостатній об’єм та висота підборіддя
Результати після процедури:
 • Ефект проведеної процедури контурної пластики стає помітним відразу, як тільки філер ввели в потрібне місце. У нашій клініці пацієнт повністю контролює перебіг усіх маніпуляцій із дзеркалом у руках, всі етапи докладно обговорюються та узгоджуються. Так що реакція 'Доктор, що це?' виключено. Але безпосередньо після втручання, а також протягом 3-5 днів, можливий набряк тканин, який може дещо відрізнятися від остаточного результату.
 • Тривалість естетичного результату залежить від низки чинників. Це індивідуальна активність власного ферменту гіалуронідази, яка розщеплює гіалуронову кислоту, особливості кровопостачання тієї чи іншої зони, її функціональна активність. Також слід пам'ятати, що з проведення контурної пластики процеси старіння йдуть у такому ж темпі, як і до неї.
 • Ефект від контурної пластики філерами Teosyal (Teoxane, Швейцарія) зберігається 6-12 міс., Від філерів Neuramis (Medytoxe, Південна Корея) 4-9 міс. залежно від густини препарату, зони введення та індивідуальних особливостей організму пацієнта.
Протипоказання до проведення процедури
 • Вагітність та період лактації;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Синусити: гайморит, фронтит, етмоїдит;
 • Хронічний тонзиліт;
 • Захворювання крові;
 • Захворювання сполучної тканини;
 • Загострення хронічних захворювань;
 • Запальні та інфекційні захворювання;
 • Онкологічні захворювання;
 • Дерматит, герпес та інші захворювання шкіри на місці ін'єкції;
 • Алергічні реакції на будь-який компонент препарату;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
Цены на контурную пластику и ботулинотерапию
Стоимость
Teosyal Touch Up (0,5 мл) Дополнительный объем. Возможность коррекции минимальных эстетических дефектов или дополнительной коррекции недостаточно выраженного результата.
4000 грн
Teosyal RHA Kiss (0,7 мл) Препарат для ремоделирования губ. Создание длительно сохраняющегося объема и контура губ, придающего губам пышность.
6500 грн
Teosyal PureSense Kiss (1 мл) Препарат для ремоделирования губ. Создание выраженного и длительно сохраняющегося объема и контура губ, разворот уголков губ.
8300 грн
Teosyal PureSense Global Action (1 мл) Заполнение дермальных морщин различной глубины, носогубных складок средней выраженности, деликатная коррекция контура и объема губ.
8300 грн
Teosyal PureSense Redensity 2 (1 мл) Препарат, разработанный специально для коррекции периорбитальной области. Коррекция носослезной борозды и темных кругов под глазами, а также височной области и кистей рук.
8300 грн
Teosyal PureSense Ultra Deep (1,2 мл) Мощный волюмайзер. Выраженное создание проекции при надкостничном введении с использованием минимального количества препарата (скулы, подбородок, овал лица).
8300 грн
Teosyal PureSense Deep Lines (1 мл) Интенсивное наполнение. Коррекция складок и морщин любой степени выраженности и локализации. Носогубные складки и морщины печали, восполнение объема щек.
8300 грн
Neuramis Light (1 мл) Восстановление каркаса дермы, устранение мелких дермальных морщин.
4200 грн
Neuramis (1 мл) Коррекция поверхностных и средних морщин, увеличение объема губ с натуральным эффектом («эффект нацелованных губ»)
4 350 грн
Neuramis Deep (1 мл) Коррекция средне выраженных и глубоких морщин и складок, значимое увеличение губ (эффект «push up»), пластика носа и носогубных складок.
4700 грн
Neuramis Volume (1 мл) Коррекция глубоких морщин и складок, значимое увеличение объема в области скул и подбородка, коррекция контуров лица.
5200 грн
РАСТВОРЕНИЕ ФИЛЛЕРОВ Процедура для коррекции и уменьшения объемов после контурной пластики; растворение филлеров на основе стабилизированной гиалуроновой кислоты.
Стоимость
Инъекция гиалуронидазы PBSerum
1500 грн
ИНТИМНАЯ КОНТУРНАЯ ПЛАСТИКА половых губ (лабиопластика) В зависимости от желаемого эффекта врач-косметолог подбирает плотность препарата-филлера и его количество.
В среднем необходимо 2-4 мл.
Стоимость
Teosyal (1 мл)
6000 грн
Neuramis (1 мл)
4000 грн
Использование канюли (1 шт.)
400 грн
УСТРАНЕНИЕ МИМИЧЕСКИХ МОРЩИН (препарат «Dysport», Ipsen, Франция) Необходимая степень коррекции подбирается врачом-косметологом при личном осмотре и зависит от активности мышц и выраженности морщин кожи.
Лоб / межбровье / зона вокруг глаз (одна зона)
Стоимость
Экстра легкая коррекция Extra easy touch
700 грн
Легкая коррекция Easy touch
1500 грн
Средняя коррекция Middle touch
2800 грн
Жесткая коррекция Strong touch
4000 грн
ЛЕЧЕНИЕ ИЗБЫТОЧНОГО ПОТООТДЕЛЕНИЯ подмышечных областей / ладоней / стоп (одна зона)
Стоимость
Диспорт 300 ед.
7560 грн
Диспорт 500 ед.
12600 грн
ЛЕЧЕНИЕ МИГРЕНИ
от 7000 грн
КОРРЕКЦИЯ ПАРЕЗА ЛИЦЕВОГО НЕРВА
от 7000 грн
ЛЕЧЕНИЕ АКНЕ И РОЗАЦЕА
от 4000 грн
ПЛАТИЗМА (коррекция вертикальных тяжей шеи)
от 4000 грн
УСТРАНЕНИЕ МОРЩИН препарат «Xeomin», Merz, Германия
Стоимость
Лоб
2550 грн
Межбровье
2550 грн
Гусиные лапки
2550 грн
ПЛАЗМОТЕРАПИЯ PRP Омоложение кожи путем введения собственной плазмы крови, обогащенной тромбоцитами, по методике PRP (Platelet rich plasma).
 Уникальная процедура! Метод обогащения плазмы разработан «Dr. Zapolska Clinic» совместно с Институтом биохимии им. Палладина, Академии наук Украины.
Плазмотерапия PRP Патентированный протокол Екатерины Запольской
Стоимость
Лицо
4000 грн
Лицо + шея
5000 грн
Лицо + шея + декольте
6000 грн
PRP-терапия волосистой части головы
4000 грн
PRP-терапия рубцов
3000 грн
Плазмотерапия PPP (пробирки «Plasmolifting ®»)
Стоимость
Лицо (2 пробирки)
2500 грн
Стоимость
УСТРАНЕНИЕ МОРЩИН препарат «Xeomin», Merz, Германия
Лоб2550 грн.
Межбровье2550 грн.
Гусиные лапки2550 грн.
УСТРАНЕНИЕ МИМИЧЕСКИХ МОРЩИН
препарат «Dysport», Ipsen, Франция
Необходимая степень коррекции подбирается врачом-косметологом при личном осмотре и зависит от активности мышц и выраженности морщин кожи.
Лоб / межбровье / гусиные лапки (одна зона) Необходимая степень коррекции подбирается врачом-косметологом при личном осмотре и зависит от активности мышц и выраженности морщин кожи.
Экстра легкая коррекция Extra easy touch700 грн.
Легкая коррекция Easy touch1500 грн.
Средняя коррекция Middle touch2800 грн.
Жесткая коррекция Strong touch4000 грн.
Платизма (мышцы шеи)от 4000 грн.
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.