Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Контурна пластика

Сучасні можливості об'ємно-контурної пластики дозволяють лікарю стати певною мірою скульптором, створюючи з кожної особи неповторні шедеври.

Метод передбачає введення імплантатів, що розсмоктуються, на основі гіалуронової кислоти в різні ділянки особи для відновлення втраченого з віком обсягу м'яких тканин, для підкреслення окремих рис обличчя, збільшення губ, для згладжування певних зморшок і корекції втягнутих рубців.

Чому саме гіалуронорва кислота?

Гіалуронова кислота, що є основою філерів (препаратів, що вводяться в м'які тканини), є речовиною, близькою до тканин людини. Вона присутня у складі міжклітинного матриксу дерми всіх ссавців. Зараз гіалуронову кислоту одержують біосинтетичним шляхом, що виключає ризик алергічних реакцій. Однак для стабілізації та тривалого зберігання використовуються різні добавки, консерванти, і у кожного виробника вони різні. Це може впливати як на реакцію шкіри безпосередньо після процедури, так і тривалість естетичного результату.

На ринку препаратів для контурної пластики присутні також біополімерний гель, гідроксіапатит кальцію, гель на основі бичачого колагену. Але вони мають ті чи інші недоліки (міграція, інфікування, фіброз, алергічні реакції). Найбільш безпечними, прогнозованими наповнювачами м'яких тканин на сьогодні є філери на основі гіалуронової кислоти.

Що може контурна пластика?

Об'ємно-контурна пластика, що проводиться з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти, дозволяє перетворити обличчя, повернувши йому природну молодість. Це легко побачити при аналізі молодої особи – обсяг м'яких тканин переважно розташовується у верхніх та середніх відділах (щоки, вилиці), а підборіддя та нижня щелепа гострі, добре окреслені. Такий розподіл м'яких тканин нагадує трикутник («трикутник молодості»).

Вікові зміни перетворюють його на «трикутник старості» — м'які тканини в області щік і вилиць опускаються вниз, формуючи «бульдожі щічки», носогубні складки, у той час як у середній зоні обличчя спостерігається дефіцит м'яких тканин, нососльова борозна та кістковий край орбіти оголюються.

Раніше з такими змінами міг боротися лише пластичний хірург, але далеко не всі мають намір стати його пацієнтками. Об'ємно-контурна пластика, звичайно, не може бути заміною пластичної хірургії, але цілком здатна продемонструвати альтернативний результат.

Проведення процедури
 • Хід процедури залежить від коригованої зони. Наприклад, при роботі в області губ необхідно адекватне знеболювання, так як ця зона дуже багата на нервові закінчення і функціонально активна. На 30-40 хвилин наноситься знеболюючий крем, і лише після цього можна розпочинати роботу. До того ж бажано використовувати філери, що містять лідокаїн. Для цього ми збираємо алергологічний анамнез (історія алергічних реакцій протягом життя) та у разі потреби робимо проби.
 • При роботі в середній зоні обличчя (вилиці, щоки), анестезія практично не використовується. У деяких випадках можна знеболити місце проколу. Такий підхід пов'язаний з тим, що больові рецептори присутні у шкірі у великій кількості, а в глибоких тканинах їх значно менше. І відчуття під час процедури будуть характеризуватись як «тягне», «распірає», «тисне».
 • Методика проведення процедури завжди підбирається індивідуально. При мікроболюсної техніки філер вводиться в середню третину обличчя безліччю маленьких крапель за допомогою тонкої голки, що дозволяє провести процедуру з ювелірною точністю та отримати запланований результат. Також при необхідності використовуються канюлі, які дозволяють зробити один-два проколи шкіри з кожного боку. Це стало можливим з початком використання для введення філерів гнучких канюль Magic needle або Soft filling. Канюля - це своєрідна голка, але тупа, гнучка, довга (4-5см), з вихідним отвором збоку. Вона дозволяє проводити контурну пластику на новому рівні — без болю, без гематом, без набряків. Результати роботи із середньою зоною обличчя вражають — повертається молодший вигляд, причому абсолютно непомітно для оточуючих (після процедури практично немає слідів) можна скинути 5-7 років.
 • Класична зона контурної пластики – носогубні складки. Тут можна працювати як голкою, так і канюлею. Ця зона рекомендована для корекції вже після роботи із середньою зоною особи, але є винятки.
 • Зона міжбров'я — це найчастіше приємний сюрприз. При якісній корекції (ботулотоксин та гіалуронова кислота) демонструє значний ефект омолодження. Добре піддається анестезії, маніпуляції у цій зоні не доставляють дискомфорту.
 • Тривалість процедури: 45-60 хвилин.
Допроцедурний режим:
 • Рекомендується утриматися від алкоголю за 2-3 дні до процедури;
 • Необхідно виключити прийом антикоагулянтів (гепарин, аспірин) за 2-3 дні до процедури;
 • Всі апаратні процедури, що супроводжуються нагріванням шкіри та м'яких тканин (SMAS-ліфтинг, RF-ліфтинг тощо) рекомендуємо виконати до введення філерів.
Післяпроцедурний догляд:
 • Наступного дня після процедури необхідно утриматися від нанесення декоративної косметики;
 • Можлива наявність невеликих набряків, ущільнень, гематом у місці ін'єкції – ці реакції проходять самостійно протягом двох тижнів та не є ускладненнями;
 • Протягом тижня необхідно обмежити фізичну активність і не спати обличчям у подушку – механічні дії вкрай небажані;
 • Мінімум один тиждень після процедури варто утриматися від відвідування сауни або лазні, не вмиватися гарячою водою;
 • При виникненні гострих больових відчуттів чи побіленні ділянки шкіри, куди вводили філер, необхідно негайно повідомити про це лікаря-косметолога, який проводив процедуру.
Показання щодо процедури:
 • Поверхневі та глибокі зморшки
 • Складки на обличчі – нососльозні, носогубні, міжбрівні тощо.
 • Втрата обсягу м’яких тканин обличчя
 • Недостатній обсяг губ, бажання змінити форму губ
 • Асиметрія обличчя
 • Недостатній об’єм та висота підборіддя
Результати після процедури:
 • Ефект проведеної процедури контурної пластики стає помітним відразу, як тільки філер ввели в потрібне місце. У нашій клініці пацієнт повністю контролює перебіг усіх маніпуляцій із дзеркалом у руках, всі етапи докладно обговорюються та узгоджуються. Так що реакція 'Доктор, що це?' виключено. Але безпосередньо після втручання, а також протягом 3-5 днів, можливий набряк тканин, який може дещо відрізнятися від остаточного результату.
 • Тривалість естетичного результату залежить від низки чинників. Це індивідуальна активність власного ферменту гіалуронідази, яка розщеплює гіалуронову кислоту, особливості кровопостачання тієї чи іншої зони, її функціональна активність. Також слід пам'ятати, що з проведення контурної пластики процеси старіння йдуть у такому ж темпі, як і до неї.
 • Ефект від контурної пластики філерами Teosyal (Teoxane, Швейцарія) зберігається 6-12 міс., Від філерів Neuramis (Medytoxe, Південна Корея) 4-9 міс. залежно від густини препарату, зони введення та індивідуальних особливостей організму пацієнта.
Протипоказання до проведення процедури
 • Вагітність та період лактації;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Синусити: гайморит, фронтит, етмоїдит;
 • Хронічний тонзиліт;
 • Захворювання крові;
 • Захворювання сполучної тканини;
 • Загострення хронічних захворювань;
 • Запальні та інфекційні захворювання;
 • Онкологічні захворювання;
 • Дерматит, герпес та інші захворювання шкіри на місці ін'єкції;
 • Алергічні реакції на будь-який компонент препарату;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
Ціни на контурну пластику та ботулінотерапію
КОНТУРНА ПЛАСТИКА
Вартість
Teosyal RHA Kiss (0,7 мл) ) Препарат для ремоделювання губ. Створення тривалого об’єму і контуру губ, який надає губам пишність.
7475 грн
Teosyal PureSense Kiss (1 мл) Препарат для ремоделювання губ. Створення вираженого й тривалого об’єму й контуру губ, розворот куточків губ.
9545 грн
Teosyal PureSense Global Action (1 мл) Заповнення дермальних зморшок різної глибини, носогубних складок середньої вираженості, делікатна корекція контуру й об’єму губ 
9545 грн
Teosyal PureSense Redensity 2 (1 мл) Препарат, розроблений спеціально для корекції периорбітальної зони. Корекція нососльозової борозни й темних кіл під очима, а також скроневої зони й кистей рук
9545 грн
Teosyal PureSense Ultra Deep (1,2 мл) Потужний волюмайзер. Виражене створення проекції під час надкістного введення з використанням мінімальної кількості препарату (скроні, підборіддя, овал обличчя)
9545
Teosyal PureSense Deep Lines (1 мл) ЕІнтенсивне наповнення. Корекція складок і зморшок будь-якого ступеня вираження й локалізації. Носогубні складки й зморшки «суму», відновлення об’єму щік
9545 грн
Juvederm Ultra Smile (0,55 мл)Препарат із лінійки гіалуронових філерів Juve-derm Ultra від відомого світового холдингу Allergan. Застосовується для корекції форми та природного збільшення об’єму губ 
4800 грн
Neuramis Light (1 мл) Відновлення каркасу дерми, усунення дрібних дермальних зморшок.
4830 грн
Neuramis (1 мл) Корекція поверхневих і середніх зморшок, збільшення об’єму губ з натуральним ефектом («ефект націлованих губ»)
5000 грн
Neuramis Deep (1 мл) Корекція средньовиражених й глибоких зморшок і складок, значне збільшення губ (ефект «push up»), пластика носа й носогубних складок
5405 грн
Neuramis Volume (1 мл) Корекція глибоких зморшок і складок, значне збільшення об’єму в зоні скронь і підборіддя, корекція контуру обличчя.
5980 грн


РОЗЧИНЕННЯ ФІЛЛЕРІВПроцедура для корекції й зменшення об’ємів після контурної пластики; розчинення філлерів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти
Вартість
Ін’єкція гіалуронідази PBSerum
1875
ІНТИМНА КОНТУРНА ПЛАСТИКАстатевих губ (лабіопластика) У залежності від бажаного ефекту лікар-косметолог підбирає щільність препаратуфіллера та його кількість. У середньому необхідно 2-4 мл.
Вартість
Teosyal (1 мл)
6900 грн
Neuramis (1 мл)
5000 грн
використання канюлі (1 шт.)
500 грн
ПЛАЗМОЛІФТИНГ PRP Патентований протокол Катерини Запольської Омолодження шкіри шляхом введення власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами, за методикою PRP (Platelet rich plasma). Унікальна процедура! Метод збагачення плазми розроблений «Dr. Zapolska Clinic» спільно з Інститутом біохімії ім. Палладіна, Академії наук України
Вартість
Обличчя
5000 грн
Обличчя + шия
5750 грн
Обличчя + шия + декольте
6900 грн
PRP-терапія волосистої частини голови
5000 грн
PRP-терапія рубців
3750 грн
(пробірки «Plasmolifting ®») Обличчя (2 пробірки).
3125 грн
БОТУЛІНОТЕРАПІЯ УСУНЕННЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК - препарат «Xeomin», Merz, ГерманіяНеобхідний ступінь корекції підбирається лікарем-косметологом під час особистого огляду й залежить від активності м’язів і вираженості зморшок шкіри.
Вартість
Чоло
3190 грн
Міжбрів’я
3190 грн
Гусячі лапки
3190 грн
препарат «Dysport», Ipsen, Франція. Чоло / міжбрів’я / зона навколо очей (одна зона)
Вартість
Екстра легка корекція Extra easy touch
875 грн
Легка корекція Easy touch
1875 грн
Середня корекція Middle touch
3500 грн
Жорстка корекція Strong touch
5000 грн

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ. ІНШІ ПРОЦЕДУРИЛікування надлишкового потовиділення підпахвових зон / долонь / стоп (одна зона)
Вартість
Диспорт 300 од
8700 грн
Диспорт 500 од.
14490 грн
Платизма (м’язи шиї)
від 3500 грн
Зморшки носа / овал обличчя / нижня третина
від 1750 грн
Лікування мігрені.
від 8050 грн
Корекція пареза лицьового нерва
від 3750 грн
Лікування акне та розацеа
від 4000 грн

Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.