Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Біоревіталізація

Біоревіталізація - це ін'єкційна методика омолодження шкіри шляхом введення в її глибокі шари гіалуронової кислоти. Ця речовина є абсолютно природною для людського організму і синтезується в тканинах від самого народження. У віці 25 років вироблення цієї полімерної сполуки починає знижуватися, і його недолік призводить до погіршення тургору, появи зморшок, гіперпігментації та інших естетичних проблем шкіри. Біоревіталізація шкіри дозволяє заповнити дефіцит гіалуронової кислоти, призупинити процес старіння та повернути особі та тілу молодий та здоровий вигляд.

Коли і кому потрібна процедура біоревіталізації

Замислюватися про біоревіталізацію шкіри обличчя та тіла варто починаючи з 25-30 років. Кожен випадок індивідуальний, адже якість шкіри залежить від генетики, а також впливу зовнішніх та внутрішніх негативних факторів. Однак, як правило, саме до цього віку організм припиняє повною мірою виробляти гіалуронову кислоту і вимагає деякого «підживлення» ззовні. Попередити старіння шкіри в такому віці набагато простіше та дешевше.

Принцип дії процедури

Основне завдання уколів біоревіталізації - це боротьба з передчасним старінням шкіри.

 • Дослівно «біоревіталізація» можна перекласти як «природне відновлення», що і є правдою. Дослідження встановили, що підшкірне введення мінімальних дозувань препарату під час процедури біоревіталізації не просто працює як замісна терапія, а активізує вироблення власної гіалуронової кислоти та стимулює роботу клітин-фібробластів, які відповідають за синтез колагену та еластину.
 • Використовуваний при біоревіталізації препарат гіалуронова кислота є основною складовою міжклітинного матриксу, який забезпечує розподіл вологи, створюючи оптимальний гідробаланс в епідермісі та беручи участь у синтезі колагенових та еластинових волокон. Його антиоксидантна активність по відношенню до вільних радикалів підвищує ефективність у боротьбі з процесами старіння. Ці функції перетворили ГК на еліксир молодості для шкіри, що в'яне, тому ін'єкційна біоревіталізація особи відноситься до найбільш ефективних методів профілактики та корекції вікових змін, а також інших дефектів шкіри.
Проведення процедури
 • Як і будь-яка інша косметологічна процедура, біоревіталізація вимагає попередньої консультації досвідченого косметолога. Тільки після ретельного огляду пацієнта та проведення діагностичних досліджень можна приступати до процесу омолодження. На консультації обговорюється вибір препарату та подальша стратегія лікування.
 • За добу до процедури варто провести тест, який попередить можливість розвитку алергії. Безпосередньо перед біоревіталізації шкіру очищають і обробляють дезінфікуючим засобом. Спеціально підібраний препарат вводять інтрадермально в ділянки шкіри з найбільш очевидними ознаками старіння. Біоревіталізацію проводять шприцом із найтоншою голкою, що робить процедуру практично безболісною, хоча деякі пацієнти відзначають наявність незначних неприємних відчуттів.
 • Для людей з низьким порогом больової чутливості використовують аплікаційну (поверхневу) анестезію (застосування анестезії не входить у ціну біоревіталізації та оплачується окремо).
 • Біоревіталізант вводять у шкіру до появи невеликих папул, що розсмоктуються протягом доби.
 • Після процедури шкіру охолоджують та обробляють протизапальними засобами.
 • Зазвичай курс складається з 5-7 процедур з періодичністю 10-20 днів, а потім – по одній процедурі раз на півроку для профілактики.
Показання щодо процедури:
 • дрібні мімічні зморшки;
 • зниження тургору та еластичності шкіри;
 • тьмяний колір шкірних покривів;
 • порушення водного балансу (сухість, лущення);
 • гіперфункція сальних залоз (жирний блиск, акне);
 • гіперпігментація.
p>Косметична процедура біоревіталізації показана як підготовчий етап до пілінгів, лазерних шліфування та пластичних операцій. Гіалуронова кислота прискорює процеси загоєння в період реабілітації після цих процедур та посилює їхній ефект. Біоревіталізація шкіри навколо очей чудово справляється з темними колами та мішками під очима.

Косметологи рекомендують проводити біоревіталізацію перед поїздками до країн з дуже жарким або, навпаки, холодним кліматом для відновлення нормального водного балансу шкіри. Нормалізація роботи сальних залоз дозволяє використовувати біоревіталізанти і як спосіб лікування акне та постакне, навіть у підлітків. Процедуру проводять не тільки на шкірі обличчя, а й на шиї, зоні декольте і навіть на руках.

Протипоказання до проведення процедури

Навіть така безпечна процедура, як біоревіталізація, може мати побічні ефекти, хоча вони виникають нечасто. Іноді пацієнти відзначають невелику болючість і набряклість у місці ін'єкцій, дуже рідко спостерігається розвиток мікрогематів та синців. Всі ці симптоми короткочасні і не становлять небезпеки для здоров'я. Проте існує низка станів, за яких проводити біоревіталізацію взагалі протипоказано:

 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • прийом препаратів, що розріджують кров;
 • хвороби системи згортання крові;
 • гострі запальні процеси (ГРВІ, герпес тощо);
 • алергічні реакцію компоненти препарату.

Щоб процедура пройшла без наслідків, слід пам'ятати, що за 3 дні до неї необхідно припинити прийом антикоагулянтів та відмовитися від вживання алкогольних напоїв.

Цены на биоревитализацию, плазмотерапию и мезотерапию
Стоимость
КОЛЛАГЕНОСТИМУЛЯЦИЯ ЭСТЕФИЛЛ (AESTHEFILL) Это омолаживающая инъекционная процедура, в ходе которой в глубокие слои кожи вводится препарат на основе полимолочной кислоты Эстефилл. Он стимулирует выработку собственного коллагена, что сопровождается лифтингом и улучшением качества кожи
Настоящее возрождение кожи изнутри!
Эстефилл (Aesthefill) 200мг11800 грн
Стоимость
РЕСТРУКТУРИЗАЦИЯ ДЕРМЫ ПРИ ПОМОЩИ ПОЛИНУКЛЕОТИДОВ (BABY SKIN INJECTION)  Полинуклеотиды являются важнейшими биостимулирующими агентами, которые воздействуют на различные виды клеток, в том числе на фибробласты, синтезирующие структурные белки кожи - эластин и коллаген
Rejuran Healer (2 мл)
Обеспечивает регенерацию благодаря стимуляции факторов роста и усилению микроциркуляции. Оказывает противовоспалительное действие через устранение свободных радикалов и блокирование синтеза провоспалительных цитокинов. Итог - явное омоложение и уплотнение кожи. 
5800 грн
Rejuran I (1 мл)
Способствует восстановлению тканей, естественному увлажнению и улучшению внешнего вида кожи, увеличивает эластичность, значительно улучшает кровообращение. Стимулирует выработку коллагена, оказывает выраженный антиоксидантный эффект. 
3100 грн
Rejuran S (1 мл)
Предназначен для лечения рубцовых изменений - постакне, застойных пятен, стрий, атрофических, гипертрофических, послеоперационных рубцов, а также алопеции 
3100 грн
Стоимость
ПЛАЗМОТЕРАПИЯ PRP Омоложение кожи путем введения собственной плазмы крови, обогащенной тромбоцитами, по методике PRP (Platelet rich plasma).
Уникальная процедура! Метод обогащения плазмы разработан «Dr. Zapolska Clinic» совместно с Институтом биохимии им. Палладина Академии наук Украины.
Лицо4000 грн
Лицо + шея5000 грн
Лицо + шея + декольте6000 грн
PRP-терапия волосистой части головы4000 грн
PRP-терапия рубцов3000 грн
Плазмотерапия PRP
(пробирки «Plasmolifting ®»)
Лицо2500 грн
Стоимость
БИОРЕВИТАЛИЗАЦИЯ
Teosyal Redensity I (1 мл)5000 грн
Teosyal Redensity I (3 мл)
Стимуляция активности клеток, уплотнение дермы, выравнивание цвета лица, устранение дряблости, максимальный комфорт и безболезненность процедуры.
8300 грн
Teosyal Meso (1 мл)
Ревитализация кожи и восстановление гидратации.
5000 грн
Aquashine BR (1 шприц, 2 мл)
Активное осветление гиперпигментации, эффект выраженного и стойкого лифтинга, уплотнение кожи.
4500 грн
Aquashine Classic (1 шприц, 2 мл)
Эффект выраженного лифтинга и увлажнения для плотной, пористой кожи.
4500 грн
Aquashine BTX (1 шприц, 2 мл)
Лифтинг, контроль гиперпигментации, миорелаксирующий эффект (расслабление активных мышц лица), укрепление сосудов.
4500 грн
RRS Hyalift Proactiv 75 (1 мл) Биоревитализант с аминокислотами для коррекции фотостарения, ревитализации кожи, улучшения гидробаланса, коррекции дермальной атрофии.800 грн
Prostrolane Natural-B (2 мл) Ревитализация с филлинговым эффектом. Пептидный активатор процессов клеточной регенерации. Позволяет мягко заполнить дермальные морщины, укрепляет стенки сосудов, дает выраженный эффект сияющей кожи, лифтинг-эффект, анти-эйдж-эффект, восстанавливает пролиферативную активность клеток, синтез коллагена и эластина.6000 грн
Prostrolane Inner-B (2 мл)
Уменьшение локальных жировых отложений с лифтинговым эффектом.
Пептидный препарат с интенсивным эффектом биоревитализации кожи.
 Уменьшает объемы лица и жировые отложения, дает выраженный эффект лифтинга и укрепления кожи.
6000 грн
Prostrolane Blanc-B (2 мл)Меланорегуляция с филлинговым эффектом. Пептидный блокатор гиперсинтеза меланина, благодаря чему работает на значимое осветление пигментации.
 Позволяет мягко заполнить дермальные морщины, укрепляет стенки сосудов, дает выраженный эффект сияющей кожи, лифтинг-эффект, анти-эйдж-эффект.
6000 грн
БИОРЕПАРАЦИЯ «ABG Lab» (США)Омоложение кожи, улучшение тонуса и внешнего вида высокоэффективной линейкой препаратов на основе нестабилизированной гиалуроновой кислоты, коктейля витаминов, аминокислот и фирменных запатентованных пептидов.
Meso-Wharton Р199 (1,5 мл)
Препарат для антиэйдж-терапии, стимулирует обновление клеточного пула эпидермиса и дермы, повышение активности клеток кожи, укрепление структуры и барьерных свойств кожи.
4500 грн
Meso-Xanthin F199 (1,5 мл)
Препарат для детоксикации кожи, омоложения и обновления, имеет противовоспалительный и антиоксидантный эффекты, сужает сосуды и уменьшает проявления купероза.
4500 грн
MesoEye С71 (1 мл)
Запатентованный состав для работы с кожей периорбитальной зоны (вокруг глаз), устранения отечности, мелких морщин и темных кругов.
4500 грн
MesoSculpt C71 (1 мл)
Непрямой липолитик для уменьшения жировых пакетов без разрушения жировых клеток, полностью безопасный для работы с лицом.
4500 грн
MesoGenesis (5 мл)Уникальный запатентованный препарат для восстановления структуры кожи волосистой части кожи головы и самого волосяного фолликула, устранения воспаления, восстановления микроциркуляции.2600 грн
Self Regeneration 4MУникальная методика комплексной работы с лицом «ABG Lab», которая позволяет за одну процедуру существо улучшить качество и тонус кожи.
MesoSculpt + MesoEye + Meso-Xanthin + Meso-Wharton18000 грн
ГИАЛУРОНОДИССЕКЦИЯ
горизонтальных складок шеи
Уникальная процедура!
 Методика, разработанная главврачом Запольской и получившая признание пациентов!
Aquashine (2 мл)4500 грн
RRS Hyalift Proactiv 75 (1 мл)800 грн
МЕЗОТЕРАПИЯ ЛИЦА
PBSerum Триада (15 мл) Комплексное липомоделирование лица (уменьшение объемов, лифтинг кожи)3200 грн
RRS HA eyes (3 мл) Препарат для увлажнения, питания кожи в периорбитальной области (вокруг глаз), устранения темных кругов и отечности малярных мешков под глазами.1600 грн
Dermaheal HSR (1 мл) Лечение высыпаний и акне; лечение застойных пятен; антирубцовая терапия (атрофические, нормотрофические рубцы, свежие рубцы). 500 грн
PBSerum Medical High Лечение устойчивых форм фиброза: пост-травматических и пост-хирургических фиброзов; атрофических, гипертрофических и келоидных рубцов; грубых невротических рубцов; пост-ожоговых рубцов, рубцов после пересадки кожи; рубцов постакне; фиброзов после липосакций и хирургичеких вмешательств; при фиброзном целлюлите.9000 грн
PBSerum Medical Medium Препарат с липоредукционным и антифиброзным эффектами. Применяется в зонах с преобладанием жировой ткани, включает трудноподдающиеся зоны.9000 грн
PBSerum Medical Low Дренажный, лифтинговый и антифиброзный эффекты. Коррекция тканей с отечностью, вызванный фиброзом. Коррекция пастозности под глазами. Обеспечивает лифтинг, устраняет дряблость.9000 грн
МЕЗОТЕРАПИЯ ВОЛОС
DR. CYJ Hair Filler (1 мл) Мезотерапия-ревитализация для волос на основе пептидов и ретикулированной гиалуроновой кислоты. Улучшение микроциркуляции и питание, активирует спящие фолликулы, укрепляет тонкие и ломкие волосы.4400 грн
MesoGenesis (5 мл) Уникальный запатентованный препарат для возрождения структуры кожи волосистой части кожи головы и самого волосяного фолликула, устранения воспаления, восстановления микроциркуляции.2600 грн
Dermaheal HL (5 мл) Борьба с выпадением волос и алопецией, укрепление волос, восстановление волосяных фолликулов.2500 грн
Dermaheal HL (0,5 мл) Активизация роста бровей!250 грн
МЕЗОТЕРАПИЯ ТЕЛА
PBSerum Триада (15 мл) Комплексное липомоделирование тела (уменьшение объемов, лифтинг кожи, избавление от отечного целлюлита)3200 грн
PBSerum Двуада (10 мл) Лечение гипертрофических (выше уровня кожи) и нормотрофических (вровень с уровнем кожи) рубцов.2500 грн
PBSerum Medical High Лечение устойчивых форм фиброза: пост-травматических и пост-хирургических фиброзов; атрофических, гипертрофических и келоидных рубцов; грубых невротических рубцов; пост-ожоговых рубцов, рубцов после пересадки кожи; рубцов постакне; фиброзов после липосакций и хирургичеких вмешательств; при фиброзном целлюлите.9000 грн
PBSerum Medical Medium Препарат с липоредукционным и антифиброзным эффектами. Применяется в зонах с преобладанием жировой ткани, включает трудноподдающиеся зоны.9000 грн
PBSerum Medical Low Дренажный, лифтинговый и антифиброзный эффекты. Коррекция тканей с отечностью, вызванный фиброзом. Коррекция пастозности под глазами. Обеспечивает лифтинг, устраняет дряблость.9000 грн
MEGASLIM
Комплексная процедура 3-в-1:
— инъекционный липолиз PBSerum Триада;
— Whisky-пеленание «Aromaderm» все тело;
— аппаратный массаж Starvac. В подарок! 
4800 грн
СКЛЕРОТЕРАПИЯ Инъекционная процедура препаратом «Этоксисклерол» (1 мл), направленная на склеивание выраженных сосудов и дальнейшее их осветление, рассасывание; проводится для сосудов и вен на ногах.
Склеротерапия1400 грн
ЛЕЧЕНИЕ РУБЦОВ И РАСТЯЖЕК
Плазмолифтинг PRP растяжек (1 зона) Омоложение кожи путем введения собственной плазмы крови, обогащенной тромбоцитами, по методике PRP (Platelet rich plasma). Эффективно работает на уменьшение видимости растяжек и улучшения тонуса кожи. 3000 грн
Мезороллер Стимуляция выработки нового коллагена, устранение растяжек и рубцов, уменьшение визуальных проявлений рубцов, выравнивание рельефа кожи, устранение атрофических (ниже уровня кожи) рубцов.1500 грн
Мезороллер + пилинг PRX Процедура, широко известная как «жидкий лазер», устраняет атрофические рубцы после акне, ветрянки и травм, за счет стимуляции выработки нового коллагена, обновления и стимуляции кожи койевой и др. кислотами пилинга.4500 грн
PBSerum Двуада (10 мл) Лечение гипертрофических (выше уровня кожи) и нормотрофических (вровень с уровнем кожи) рубцов.2700 грн
Мезотерапия Dermaheal HSR (1 мл) Антирубцовая терапия (атрофические, нормотрофические рубцы, свежие рубцы, растяжки). 500 грн
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.