Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Біоревіталізація

Біоревіталізація - це ін'єкційна методика омолодження шкіри шляхом введення в її глибокі шари гіалуронової кислоти. Ця речовина є абсолютно природною для людського організму і синтезується в тканинах від самого народження. У віці 25 років вироблення цієї полімерної сполуки починає знижуватися, і його недолік призводить до погіршення тургору, появи зморшок, гіперпігментації та інших естетичних проблем шкіри. Біоревіталізація шкіри дозволяє заповнити дефіцит гіалуронової кислоти, призупинити процес старіння та повернути особі та тілу молодий та здоровий вигляд.

Коли і кому потрібна процедура біоревіталізації

Замислюватися про біоревіталізацію шкіри обличчя та тіла варто починаючи з 25-30 років. Кожен випадок індивідуальний, адже якість шкіри залежить від генетики, а також впливу зовнішніх та внутрішніх негативних факторів. Однак, як правило, саме до цього віку організм припиняє повною мірою виробляти гіалуронову кислоту і вимагає деякого «підживлення» ззовні. Попередити старіння шкіри в такому віці набагато простіше та дешевше.

Принцип дії процедури

Основне завдання уколів біоревіталізації - це боротьба з передчасним старінням шкіри.

 • Дослівно «біоревіталізація» можна перекласти як «природне відновлення», що і є правдою. Дослідження встановили, що підшкірне введення мінімальних дозувань препарату під час процедури біоревіталізації не просто працює як замісна терапія, а активізує вироблення власної гіалуронової кислоти та стимулює роботу клітин-фібробластів, які відповідають за синтез колагену та еластину.
 • Використовуваний при біоревіталізації препарат гіалуронова кислота є основною складовою міжклітинного матриксу, який забезпечує розподіл вологи, створюючи оптимальний гідробаланс в епідермісі та беручи участь у синтезі колагенових та еластинових волокон. Його антиоксидантна активність по відношенню до вільних радикалів підвищує ефективність у боротьбі з процесами старіння. Ці функції перетворили ГК на еліксир молодості для шкіри, що в'яне, тому ін'єкційна біоревіталізація особи відноситься до найбільш ефективних методів профілактики та корекції вікових змін, а також інших дефектів шкіри.
Проведення процедури
 • Як і будь-яка інша косметологічна процедура, біоревіталізація вимагає попередньої консультації досвідченого косметолога. Тільки після ретельного огляду пацієнта та проведення діагностичних досліджень можна приступати до процесу омолодження. На консультації обговорюється вибір препарату та подальша стратегія лікування.
 • За добу до процедури варто провести тест, який попередить можливість розвитку алергії. Безпосередньо перед біоревіталізації шкіру очищають і обробляють дезінфікуючим засобом. Спеціально підібраний препарат вводять інтрадермально в ділянки шкіри з найбільш очевидними ознаками старіння. Біоревіталізацію проводять шприцом із найтоншою голкою, що робить процедуру практично безболісною, хоча деякі пацієнти відзначають наявність незначних неприємних відчуттів.
 • Для людей з низьким порогом больової чутливості використовують аплікаційну (поверхневу) анестезію (застосування анестезії не входить у ціну біоревіталізації та оплачується окремо).
 • Біоревіталізант вводять у шкіру до появи невеликих папул, що розсмоктуються протягом доби.
 • Після процедури шкіру охолоджують та обробляють протизапальними засобами.
 • Зазвичай курс складається з 5-7 процедур з періодичністю 10-20 днів, а потім – по одній процедурі раз на півроку для профілактики.
Показання щодо процедури:
 • дрібні мімічні зморшки;
 • зниження тургору та еластичності шкіри;
 • тьмяний колір шкірних покривів;
 • порушення водного балансу (сухість, лущення);
 • гіперфункція сальних залоз (жирний блиск, акне);
 • гіперпігментація.
p>Косметична процедура біоревіталізації показана як підготовчий етап до пілінгів, лазерних шліфування та пластичних операцій. Гіалуронова кислота прискорює процеси загоєння в період реабілітації після цих процедур та посилює їхній ефект. Біоревіталізація шкіри навколо очей чудово справляється з темними колами та мішками під очима.

Косметологи рекомендують проводити біоревіталізацію перед поїздками до країн з дуже жарким або, навпаки, холодним кліматом для відновлення нормального водного балансу шкіри. Нормалізація роботи сальних залоз дозволяє використовувати біоревіталізанти і як спосіб лікування акне та постакне, навіть у підлітків. Процедуру проводять не тільки на шкірі обличчя, а й на шиї, зоні декольте і навіть на руках.

Протипоказання до проведення процедури

Навіть така безпечна процедура, як біоревіталізація, може мати побічні ефекти, хоча вони виникають нечасто. Іноді пацієнти відзначають невелику болючість і набряклість у місці ін'єкцій, дуже рідко спостерігається розвиток мікрогематів та синців. Всі ці симптоми короткочасні і не становлять небезпеки для здоров'я. Проте існує низка станів, за яких проводити біоревіталізацію взагалі протипоказано:

 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • прийом препаратів, що розріджують кров;
 • хвороби системи згортання крові;
 • гострі запальні процеси (ГРВІ, герпес тощо);
 • алергічні реакцію компоненти препарату.

Щоб процедура пройшла без наслідків, слід пам'ятати, що за 3 дні до неї необхідно припинити прийом антикоагулянтів та відмовитися від вживання алкогольних напоїв.

Ціни на біоревіталізацію, плазмотерапію та мезотерапію
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Вартість
Belotero Soft/Soft Lido (1 мл) Ідеальний філер для корекції поверхневих зморшок.Покращує еластичність, пружність та зволоження шкіри, заповнює тонкі та поверхневі зморшки обличчя. Зони: періоральні зморшки, зморщки міжбрів’я, зморшки на лобі та периорбітальній зоні, зморшки на шиї «Кільця Венери».
6000 грн
Profhilo (2 мл) Препарат для проведення гіалуронового ліфтингу. З часу появи у 2015 році завоював міжнародні нагороди як інноваційний продукт та найкращий ін’єкційний препарат року. Забезпечує сприятливі умови для відновлення фібробластів, кератиноцитів і адипоцитів. Сприяє ремоделюванню позаклітинного матриксу та покращує еластичність. Показання: вікова атрофічна (дрябла) шкіра, ознаки фотостаріння, «втомлене обличчя», астенічне, з недостатньою кількістю підшкірно-жирової клітковини, атрофічні рубці постакне, стриї (розтяжки).
8500 грн
Teosyal Redensity I (1 мл) Стимуляція активності клітин, ущільнення дерми, вирівнювання кольору обличчя, усунення дряблості, максимальний комфорт і безболісність процедури
5750 грн
Teosyal Redensity I (3 мл) Стимуляція активності клітин, ущільнення дерми, вирівнювання кольору обличчя, усунення дряблості, максимальний комфорт і безболісність процедури
9545 грн
Aquashine BR (1 шприц, 2 мл) Активне освітлення гіперпігментації, ефект вираженого й стійкого ліфтингу, ущільнення шкіри
5175 грн
Aquashine Classic (1 шприц, 2 мл) Ефект вираженого ліфтингу й зволоження для щільної, пористої шкіри
5175 грн
Aquashine BTX (1 шприц, 2 мл)Ліфтинг, контроль гіперпігментації, міорелаксуючий ефект (розслаблення активних м’язів обличчя), укріплення судин.
5175 грн
RRS Hyalift Proactiv 75 (1 мл) Біоревіталізант з амінокислотами для корекції фотостаріння, ревіталізації шкіри, покращення гідробалансу, корекції дермальної атрофії.
1000 грн
Prostrolane Inner-B (2 мл) Зменшення локальних жирових відкладень з ліфтинговим ефектом. Пептидний препарат з інтенсивним ефектом біоревіталізації шкіри. Зменшує об’єми обличчя й жирові відкладення, дає виражений ефект ліфтингу й укріплення шкіри
5175 грн
Prostrolane Natural-B (2 мл) Ревіталізація з філлінговим ефектом. Пептидний активатор процесів клітинної регенерації. Дозволяє м’яко заповнити дермальні зморшки, укріплює стінки судин, дає виражений ефект сяючої шкіри, ліфтинг-ефект, анти-ейдж-ефект, відновлює проліферативну активність клітин, синтез колагену й еластину
6900 грн
Prostrolane Blanc-B (2 мл) Меланорегуляція з філінговим ефектом. Пептидний блокатор гіперсинтезу меланіну, завдяки чому працює на значне освітлення пігментації.
 Дозволяє м’яко заповнити дермальні зморшки, укріпляє стінки судин, дає виражений ефект сяючої шкіри, ліфтинг-ефект, анти-ейдж-ефект.
6900 грн


ГІАЛУРОНОДІСЕКЦІЯ горизонтальних складок шиї Унікальна процедура!
Методика, розроблена головлікарем Запольською й визнана пацієнтами!
Вартість
Aquashine (2 мл)
5175 грн
RRS Hyalift Proactive 75 (1 мл)
1000 грн
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ДЕРМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОЛІНУКЛЕОТИДІВ (BABY SKIN INJECTION) Полінуклеотиди є важливими біостимулюючими агентами, які діють на різні види клітин, у тому числі на фібробласти, що синтезують структурні білки шкіри - еластин і колаген
Вартість
Vitaran i ІІ (2 мл) Стимулює проліферацію та фактори зростання фібробластів, активує процеси регенерації на клітинному рівні та стимулює синтез колагену, еластину та ГК. Призначається для боротьби з віковими змінами, для лікування рубців, відновлення та загоєння шкіри навколо очей після агресивних косметичних методик. Вирівнює тон та рельєф шкіри. 
5000 грн
Vitaran Whitening @ Anti-Age (2мл) У складі має глутатіон 3%, транексамову кислоту 0,3%, ПДРН -1%, ГК 0,5%. Використовується для зменшення гіперпігментації та активації синтезу колагену. Інтенсивно зволожує та відновлює шкіру за короткий термін. Зміцнює бар’єрну функцію
7500 грн
Twac 2.0 (3ml) Призначений для відновлення тонкої, сухої та атонічної шкіри
 для підвищення тонусу та тургору, підтяжки шкіри після схуднення, для профілактики перших ознак вікових змін, при фото- та хроностарінні, для молодої шкіри, та після травмуючих процедур. Концентрація ПДРН -5мг/мл і ГК - 15мг/мл.
7000 грн
Twac 3.0 (3ml) Використовується для заповнення дефіциту ендогенної гіалуронової кислоти. Має зміцнюючу дію на дермальний матрикс, відновлює опорну функцію тканин до різних механічних факторів. Має стимулюючу дію на місцевий імунітет і проліферативні процеси, має антиоксидантну дію. Концентрація ПДРН – 10мг/мл і ГК – 20мг/мл.
7300 грн
Twac Eyes (1ml) Мезотерапевтичний препарат для відновлення й прискорення регенерації та репарації шкіри делікатних зон - орбітальної, периоральної, шиї та декольте. Результат: зволоження, сяюча та еластична шкіра, розгладження зморшок. Концентрація ПДРН – 2 мг/мл.
4000 грн
Rejuran I (1ml) Сприяє відновленню тканин, природньому зволоженню й покращенню зовнішнього вигляду шкіри, збільшує еластичність, значно покращує кровообіг. Стимулює вироблення колагену, має виражений антиоксидантний ефект.
3875 грн
Rejuran Healer (2ml) Забезпечує регенерацію завдяки стимуляції факторів росту й посиленню мікроциркуляції.
 Має протизапальну дію через усунення вільних радикалів і блокування синтезу протизапальних цитокінів. Підсумок - омолодження й ущільнення шкіри.
6670 грн
Rejuran S (1ml) Призначений для лікування рубцьових змін - постакне, застойних плям, стрий, атрофічних, гіпертрофічних, післяопераційних рубців, а також алопеції
3875 грн
КОЛАГЕНОСТИМУЛЯЦІЯ ЕСТЕФІЛ (AESTHEFILL)
Вартість
Естефіл (Aesthefill) 200 мгЦе омолоджуюча ін’єкційна процедура, в ході якої в глибокі шари шкіри вводиться препарат на основі полімолочної кислоти Естефіл. Він стимулює вироблення власного колагену, що супроводжується ліфтингом та покращенням якості шкіри. Справжнє відродження шкіри зсередини.
13570 грн
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ДЕРМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОЛІНУКЛЕОТИДІВ (BABY SKIN INJECTION)Полінуклеотиди є важливими біостимулюючими агентами, які діють на різні види клітин, у тому числі на фібробласти, що синтезують структурні білки шкіри - еластин і колаген.
Вартість
Crystal Meso PN Стимулює регенерацію й загоєння пошкоджених і старіючих клітин шкіри, посилюючи їх захисний бар’єр, зберігаючи шкіру здоровою й еластичною. Даний препарат має могутній антивіковий ефект, запускаючи процеси оновлення клітин.
2940 грн
МЕЗОТЕРАПІЯ ТА ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ ОБЛИЧЧЯ
Вартість
PBSerum Тріада (15 мл) Комплексне ліпомоделювання обличчя (зменшення об’ємів, ліфтинг шкіри)
3000 грн
RRS Silisorg Tensor (5 мл) Стимулятор вироблення колагену, підвищує пружність і еластичність шкіри. За рахунок органічного кремнію і ДМАЕ у складі препарату забезпечує ліфтинг тканин. 
1500 грн
RRS HA eyes (1,5 мл) Препарат для зволоження, живлення шкіри в периорбітальній зоні (навколо очей), усунення темних кіл і набряків малярних мішків під очима.
2000 грн
Dermaheal HSR (1 мл) Лікування висипань і акне; лікування застойних плям; антирубцьова терапія (атрофічні, нормотрофічні рубці, свіжі рубці).
625 грн
PBSerum Medical High Лікування стійких форм фіброзу: посттравматичних і постхірургічних фіброзів; атрофічних, гіпертрофічних і келоїдних рубців; грубих невротичних рубців; післяопікових рубців, рубців після пересадки шкіри; рубців постакне; фіброзів після ліпосакцій і хірургічних втручань; при фіброзному целюліті.
10350 грн
PBSerum Medical Medium Препарат з ліпоредукційним і антифіброзним ефектами. Застосовується в зонах з переважанням жирової тканини, включаючи зони, що важко піддаються.
10350 грн
PBSerum Medical Low Дренажний, ліфтинговий і антифіброзний ефекти. Корекція тканин з набряклістю, викликаною фіброзом. Корекція пастозності під очима. Забезпечує ліфтинг, усуває дряблість.
10350 грн
МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОССЯ
Вартість
DR. CYJ Hair Filler (1 мл) Мезотерапія-ревіталізація для волосся на основі пептидів і ретикульованої гіалуронової кислоти. Покращення мікроциркуляції й живлення, активізує сплячі фолікули, укріплює тонке й ламке волосся.
5060 грн
Dermaheal HL Dermaheal HL (5 мл) Боротьба з випадінням волосся і алопецією, укріплення волосся, відновлення волосяних фолікулів.
3125 грн
Dermaheal HL (0,5 мл) Активізація росту брів!
310 грн
МЕЗОТЕРАПІЯ ТА ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ ТІЛА
Вартість
RRS HA Cellutrix Біостимулюючий коктейль для усунення жирових відкладень, целюліту і зменшення набряків.
 Вирівнює і нормалізує структуру шкірного рельєфу завдяки наявності в препараті нестабілізованої гіалуронової кислоти.
3000 грн
RRS Silisorg Tensor (5 мл) Стимулятор вироблення колагену, підвищує пружність і еластичність шкіри. За рахунок органічного кремнію і ДМАЕ в складі препарату забезпечує ліфтинг тканин. Успішно бореться з розтяжками.
1500 грн
PBSerum Триада (15 мл) Комплексне ліпомоделювання тіла (зменшення об’ємів, ліфтинг шкіри, позбавлення від набрякового целюліту)
3000 грн
PBSerum Двуада (10 мл) Лікування гіпертрофічних (вище рівня шкіри) і нормотрофічних (на рівні із рівнем шкіри) рубців.
2600 грн
PBSerum Medical High Лікування стійких форм фіброзу: атрофічних, гіпертрофічних і келоїдних рубців; грубих рубців; післяопікових рубців, рубців після пересадки шкіри; рубців постакне; фіброзів після ліпосакції і хірургічних втручань; при фіброзному целюліті.
10350 грн
PBSerum Medical Medium Препарат з ліпоредукційним і антифіброзним ефектами. Застосовується в зонах з переважанням жирової тканини, включає зони, які важко піддаються.
10350 грн
PBSerum Medical Low Дренажний, ліфтинговий і антифіброзний ефекти. Корекція тканин з набряклістю, викликаною фіброзом. Корекція пастозності під очима. Забезпечує ліфтинг, усуває дряблість.
10350 грн

ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ І РОЗТЯЖОК
Вартість
Плазмоліфтинг PRP розтяжок (1 зона) Омолодження шкіри шляхом введення власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами, за методикою PRP (Platelet rich plasma). Ефективно впливає на зменшення видимості розтяжок і покращення тонусу шкіри. 
3750 грн
Мезороллер Стимуляція вироблення нового колагену, усунення розтяжок і рубців, зменшення візуальних проявів рубців, вирівнювання рельєфу шкіри, усунення атрофічних (нижче рівня шкіри) рубців.
1875 грн
Мезороллер + пілінг PRX Процедура, широко відома як «рідкий лазер», усуває атрофічні рубці після акне, вітрянки і травм, за рахунок стимуляції вироблення нового колагену, оновлення і стимуляції шкіри коєвою й ін. кислотами пілінгу.
5175 грн
PBSerum Двуада (10 мл) лікування гіпертрофічних (вище рівня шкіри) і нормотрофічних (на рівні з рівнем шкіри) рубців.
3125 грн
ASCE ЕКЗОСОМИ
Вартість
Asce Derval Signal Kit – екзосоми для шкіри обличчя Косметичний продукт, що містить 5 мільярдів чистих екзосом стовбурових клітин, а також ГК, 6 мінералів, 9 факторів росту, 19 амінокислот, 6 пептидів, 4 коензими, вітаміни, ретинол. Показання: чутлива та тонка шкіра, акне та постакне, атопічний дерматит, розацеа, розширені пори, почервоніння. 
9000 грн
Asce Scalp Care HRLV – екзосоми для шкіри голови та волосся За рахунок протеїнів та факторів росту, екзосоми стимулюють відновлення росту волосся. Мають протизапальний ефект. Істотно покращують стан шкіри голови щодо відновлення росту волосся, будучи ключовим медіатором стовбурових клітин. Показання: випадіння волосся, проблеми шкіри голови, тонке волосся.
9000 грн

Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.