Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Видалення новоутворень шкіри

Видалення папілом та інших доброякісних утворень шкіри (кератоми, невуси, атероми, фіброми, ангіоми тощо) у нашій клініці можна зробити радіохвильовим методом. Він використовується успішно хірургами Німеччини, Великобританії, Японії, Канади та інших країн світу.

Видалення папілом

Гладка, чиста шкіра – символ молодості, доглянутості та здоров'я, і на ній немає місця папіломам! Радіохвильовий апарат «Сургітрон» позбавляє цих доброякісних новоутворень безпечно і безболісно. Переваги методу – прицільна дія радіохвиль високої частоти на клітини папіломи (сусідні ділянки шкіри залишаються в цілості та безпеці).

Переваги: виключення рубців, відсутність набряків, гематом, будь-яких інших ускладнень після процедури, швидке загоєння та відновлення.

Що ж таке папіломи?

Папіломи – це м'які утворення, частіше тілесного чи коричневого кольору, до 5 мм у діаметрі. З'являються на обличчі, шиї та в області пахв. Причиною появи можуть стати травматизація шкіри при голінні або епіляції, тривале перебування на сонці. Папіломи – це доброякісні новоутворення шкіри, які можуть містити клітини, інфіковані вірусом папіломи, що сприятиме подальшому поширенню інфекції. Нерівна шорстка поверхня з ослабленим захисним бар'єром є сприятливою для розвитку інфекційних процесів.

Папіломи зазвичай безсимптомні і найчастіше зустрічаються у людей після 25-30 років. Вони зазвичай зустрічаються в теплих і вологих областях тіла, де шкіра створює складки та сприяє розвитку ВПЛ, таких як обличчя та шия і в основному на повіках, пахвах, грудях та ділянці паху.

Папіломи можуть зустрічатися у всіх, проте існують деякі фактори, які сприяють їх появі. Це надлишковий та ожиріння, вагітність, гормональні порушення, загальне зниження імунітету.

У нашій клініці ви можете видалити папіломи не тільки на тілі, а й на делікатних ділянках (століттях та статевих органах).

Видалення папілом на повіках – ювелірно-точна процедура, яку виконує радіохвильовий метод тільки в нашій клініці. Час та інтенсивність впливу радіохвиль на папілому за допомогою апарату «Сургітрон» фахівець проводить з точністю до часток секунди.

Видалення папілом на статевих органах. Ефективне видалення папілом радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургітрон» дозволяє досягти ідеальної гладкості делікатних зон. М'який точковий вплив радіохвильового методу гарантує швидке та комфортне загоєння після процедури.

Радіохвильове видалення невуса (родимки)

Великі, порослі волосками невуси (родимки) можуть бути причиною маси комплексів та невпевненості у собі. Радіохвильове видалення невуса позбавляє цих переживань за десять хвилин: апарат «Сургітрон» виробляє хвилі високої частоти, які буквально випаровують вміст клітин невуса на кордоні з оточуючими здоровими тканинами. Виглядає це так: родимка зрізається з поверхні шкіри, і на її місці залишається спочатку невелика ранка, потім цятка, а через кілька місяців (а саме - 4-8) не залишиться і сліду. Переваги методу: швидко, безболісно, назавжди. Перед видаленням ми проводимо дерматоскопію, а після видалення відправляємо родимку на патогістологічне дослідження.

Місцеве знеболювання. Безболісність процедури забезпечують найпрогресивніші сучасні анестетики – ультракаїн, убістезин, мепівастезин, септанест.

Що ж таке невус?

Невус - це гладка кругла родимка рівномірного фарбування. Ви можете народитися з родимками, найчастіше родимки з'являються протягом життя. Невуси можуть бути плоскими або куполоподібними і можуть бути рожевими, коричневими або темно-коричневими.

Видалення кератом

Ці сірі, іноді з скоринкою, плями на тілі точно не додають йому привабливості, а тим часом позбутися їх зовсім нескладно. Радіохвилі високої частоти, що випромінюються апаратом «Сургітрон», ніби стирають їх з поверхні шкіри, після процедури на ній не залишається ні шрамів, ні рубців. Перші кілька тижнів будуть лише рожеві цятки на місці віддалених кератом. Безболісність маніпуляції забезпечує укол анестетика або знеболюючий крем.

Що ж таке кератома?

Кератома (себорейний кератоз, себорейна бородавка, стареча бородавка, базальноклітинна папілома) - найчастіша доброякісна пухлина шкіри. Зазвичай розвивається в середньому та літньому віці з епідермісу. Патогенез його не зрозумілий, але вважається, що ця поразка розвивається з клітин базального шару епідермісу або кератиноцитів найбільш поверхневої частини волосяного фолікула і не асоціюється з вірусом папіломи людини.

Видалення міліумів

Так звані просянки, «білі вугри», або міліуми, зазвичай локалізуються на обличчі - навколо очей, на щоках, скронях, на носі. Високочастотні радіохвилі апарату «Сургітрон» ефективно та безболісно усувають ці утворення, не залишаючи шрамів та пошкоджень шкіри. Найтонша голка проколює стіну, і міліум висипається назовні, як невелика перлина. Загоєння проходить у найкоротший термін.

Видалення бородавок рідким азотом – кріодеструкція

Нарости на шкірі не підвищують самооцінку та естетичний вигляд їхнього власника, тому позбавляємося їх, не зволікаючи. Швидко та надійно видаляє бородавки всіх видів та мастей кріодеструкція – точкове глибоке заморожування надлишкових тканин рідким азотом. Процедура мінімізує можливість появи шрамів і рубців у точці видалення.

Інші новоутворення шкіри

Ангіома (червона родимка) - це доброякісна пухлина, що формується з кровоносних та лімфатичних судин. Проста ангіома представляє плоску або злегка піднесену пухлину від яскраво-червоного до темно-вишневого кольору, що складається з розширених і звивистих судин.

М'яка фіброма (або фіброепітеліальний поліп) – новоутворення тілесного кольору, яке найчастіше на ніжці округлої форми. Нагадує зморшкуватий мішечок на тонкій ніжці. Розташовується в зоні пахвових западин, на шиї або під молочними залозами.

ДІАГНОСТИКА НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

Цифрова дерматоскопія. Щоб досліджувати природу новоутворень на шкірі, їх тепер необов'язково видаляти – достатньо вивчити їхню структуру за допомогою дерматоскопа. У своїй роботі ми використовуємо сучасний цифровий дерматоскоп Heine Delta 20. Цей прилад збільшує родимки та інші новоутворення у 10 разів, дозволяючи вивчити структуру та характер найменших та блідих позначок на шкірі. Дослідження особливо актуальне для людей зі світлою шкірою, позначеною як мінімум п'ятьма родимками розміром понад 0,5 см. Ми обов'язково проводимо цифрову дерматоскопію перед видаленням новоутворень шкіри.

Патогістологічне дослідження. Природу віддалених новоутворень важливо вивчити. Максимально повну та точну інформацію про походження екс-родинок та інших віддалених тканин надають найкращі патоморфологічні лабораторії, з якими ми співпрацюємо.

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ. ЧОМУ САМЕ СУРГІТРОН?

Принцип дії Сургітрона

Видалення папілом та інших доброякісних утворень шкіри (кератоми, невуси, атероми, фіброми, ангіоми тощо) у нашій клініці можна зробити радіохвильовим методом. Він успішно використовується хірургами Німеччини, Великобританії, Японії, Канади та інших країн світу.

Видалення папілом та інших доброякісних утворень шкіри цим атравматичним методом має безперечні переваги в порівнянні з іншими хірургічними методами як електрокоагуляція, кріодеструкція, лазерна коагуляція. Метод розрізу та коагуляції м'яких тканин проводиться без післяопераційного болю та руйнування тканин, що викликаються електроприпіканням. Високочастотну хірургію не слід плутати з діатермією, електрокаутеризацією або іскровими генераторами. Це метод одночасного розрізу та коагуляції тканин. Розріз досягається за допомогою тепла, що виділяється тканинами при опорі проникненню високочастотних хвиль, що виходять з тонкого дроту, званого хірургічним електродом. Розріз виконується без тиску чи руйнування клітин тканини. Від впливу теплоти внутрішньоклітинна рідина закипає та збільшує внутрішній тиск клітини до точки розриву її зсередини назовні. Під впливом тепла клітини, що знаходяться на шляху хвилі, зазнають розпаду та випаровування. Це змушує тканини розходитись убік, як у разі розрізу гострим, як бритва, скальпелем.

Переваги на мікроскопічному рівні

Наявність підвищеної реваскуляризації та уповільнена фібропластична фаза, які спостерігаються при застосуванні радіохвильового методу, створюють найкращі можливості для нормального рубцювання і, у випадках патологічних рубців (гіпертрофії, келоїди), більш сприятливі умови для післяопераційного застосування додаткових засобів, таких як ін'єкція. компресія.

Розріз підвищеної чіткості, виконаний перпендикулярно до поверхні шкіри в режимі повністю випрямленої нефільтрованої хвилі, і більш рівні краї при накладанні швів є основою кращого рубцювання.

Переваги радіохірургічного приладу

Під час використання радіохірургії значно полегшується розсічення шкіри та підлягаючих тканин, завдяки чому зменшується час виконання операції, підвищується якість розрізу та післяопераційного рубця.

Видалення поверхневих шкірних пухлин (до 1 см у найбільшому вимірі) з розщепленням дерми дозволяє отримати адекватний для патоморфологічного дослідження препарат, ідеальний косметичний ефект та меншу травму у пацієнта. Також на порядок зменшується тривалість процедури.

Довгі клінічні спостереження показують найкраще рубцювання порівняно з іншими методами. Використання радіохірургії в дерматологічній практиці дозволяє значно підвищити ефективність роботи та отримати естетично сприятливі результати.

Ціни на видалення родимок та папілом
Вартість
Консультація дерматолога (30 хв)
560 грн
Консультація дерматолога (30 хв) + дерматоскопия (1-3 элемента)
560 грн
Консультація дерматолога (до 45 хв) + дерматоскопия (4-5 элементов)
1020 грн
Консультація дерматолога (1 час 30 хв) + дерматоскопия (6-10 элементов)
1250 грн
Патогістологічне дослідження (1-3 хв)
750 грн
Видалення бородавки кріодеструкцією (рідкий азот)
125 грн/ шт
Видалення міліумів механічно стерильною голкою)
1-9 шт - 60 грн/шт
від 10 шт - 50 грн/шт
Видалення папілом/міліумів (радіохвильовим методом апаратом «Surgitron»)
1-3 шт - 190 грн/шт
від 4 шт - 60 грн/шт
Видалення папіломи в периорбітальній зоні (на повіках, навколо очей)
310 грн/шт
Видалення папіломи в інтимній зоні (статеві органи)
310 грн/шт
Видалення кератом
від 250 грн/шт
Видалення судинної зірочки, ангіоми
310 грн/шт
Видалення судинної сітки (за 1 кв. см)
250 грн
Видалення невуса (родимки) (радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон»)
Стоимость
— до 0,3 см
500 грн/шт
— до 0,5 см
1000 грн/шт
— до 1 см
1625 грн/шт
+ патогістологічне дослідження (1-3 шт.)
750 грн
Знеболювання (аплікаційне чи ін’єкційне «Ультракаїн»)
250 грн/процедура
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.