Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Усунення зморшок ботулотоксинами Діспорт та Ксеомін

Боротьба з мімічними зморшками на обличчі є невід'ємною частиною сучасної косметології. Один із таких методів заснований на застосуванні ботулінічного токсину типу А – це та група препаратів, які широко відомі під комерційними назвами Botox (Ботокс), Dysport (Діспорт), Xeomin (Ксеомін).

Боротьба з мімічними зморшками на обличчі є невід'ємною частиною сучасної косметології. Один із таких методів заснований на застосуванні ботулінічного токсину типу А – це та група препаратів, які широко відомі під комерційними назвами Botox (Ботокс), Dysport (Діспорт), Xeomin (Ксеомін).

За даними, опублікованими в журналі Newsweek у 2001 р., ін'єкції ботулотоксинів у США використали більш ніж 850 тис. осіб. Таке широке застосування можна пояснити тим, що препарат у багатьох випадках є альтернативою пластичним операціям, оскільки ефективно розгладжує зморшки і дуже рідко дає ускладнення.

Як працює препарат?

До кожного м'яза людини підходять нервові закінчення, через які за допомогою спеціальної речовини ацетилхоліну передаються нервові імпульси, що змушують м'язи скорочуватися. Ботулінічний токсин типу А блокує вивільнення ацетилхоліну в нервово-м'язовому з'єднанні, що призводить до зменшення м'язового скорочення.

Особливості процедури ін'єкції ботулотоксинів:

Препарат вводиться шляхом декількох внутрішньом'язових або підшкірних ін'єкцій. Анестезія зазвичай не потрібна, але за бажанням пацієнта місця ін'єкцій попередньо знеболюються нанесенням спеціального крему.

Дія препарату настає на 2-3 день після ін'єкції і досягає максимуму через 14-15 днів. Косметичний ефект від введення препарату зберігається до 6 місяців, після чого можлива повторна процедура.

Протягом кількох днів після виробленої ін'єкції можливе збереження гематом, біль та алергічна реакція у місці ін'єкції. Ці побічні ефекти носять тимчасовий та оборотний характер. За міжнародними статистичними даними, нечутливість до дії препарату спостерігається менш ніж у 0,01% випадків.

Результати після процедури:
 • зберігати вертикальне положення тіла протягом перших 4-х годин;
 • не масажувати та не розминати місце ін'єкції;
 • уникати впливу високих температур на область ін'єкції протягом перших двох тижнів після процедури (гарячі компреси, сауна, лазня) через можливе зменшення ефекту;
 • здійснювати активні рухи мімічними м'язами протягом першої доби після ін'єкції;
 • з обережністю застосовувати антибіотики (аміноглікозиди та тетрацикліни) протягом 4-х місяців після процедури.
Протипоказання до проведення процедури
 • - підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • запальний процес у місці ін'єкції;
 • загострення хронічного захворювання;
 • міастенія;
 • прийом антибіотиків (аміноглікозидів та тетрациклінів);
 • гемофілія;
 • вагітність та грудне вигодовування.
Устранение морщин ботулотоксинами Диспорт и Ксеомин
Стоимость
УСТРАНЕНИЕ МОРЩИН препарат «Xeomin», Merz, Германия
Лоб2550 грн.
Межбровье2550 грн.
Гусиные лапки2550 грн.
УСТРАНЕНИЕ МИМИЧЕСКИХ МОРЩИН
препарат «Dysport», Ipsen, Франция
Необходимая степень коррекции подбирается врачом-косметологом при личном осмотре и зависит от активности мышц и выраженности морщин кожи.
Лоб / межбровье / гусиные лапки (одна зона) Необходимая степень коррекции подбирается врачом-косметологом при личном осмотре и зависит от активности мышц и выраженности морщин кожи.
Экстра легкая коррекция Extra easy touch700 грн.
Легкая коррекция Easy touch1500 грн.
Средняя коррекция Middle touch2800 грн.
Жесткая коррекция Strong touch4000 грн.
Платизма (мышцы шеи)от 4000 грн.
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.