Наші клініки у Києві:
вул. Ентузіастів, 49
вул. Круглоуніверситетська, 2/1
вул. Драгоманова, 2а
Попередній запис обов'язковий:
Усунення зморшок ботулотоксинами Діспорт та Ксеомін

Боротьба з мімічними зморшками на обличчі є невід'ємною частиною сучасної косметології. Один із таких методів заснований на застосуванні ботулінічного токсину типу А – це та група препаратів, які широко відомі під комерційними назвами Botox (Ботокс), Dysport (Діспорт), Xeomin (Ксеомін).

Боротьба з мімічними зморшками на обличчі є невід'ємною частиною сучасної косметології. Один із таких методів заснований на застосуванні ботулінічного токсину типу А – це та група препаратів, які широко відомі під комерційними назвами Botox (Ботокс), Dysport (Діспорт), Xeomin (Ксеомін).

За даними, опублікованими в журналі Newsweek у 2001 р., ін'єкції ботулотоксинів у США використали більш ніж 850 тис. осіб. Таке широке застосування можна пояснити тим, що препарат у багатьох випадках є альтернативою пластичним операціям, оскільки ефективно розгладжує зморшки і дуже рідко дає ускладнення.

Як працює препарат?

До кожного м'яза людини підходять нервові закінчення, через які за допомогою спеціальної речовини ацетилхоліну передаються нервові імпульси, що змушують м'язи скорочуватися. Ботулінічний токсин типу А блокує вивільнення ацетилхоліну в нервово-м'язовому з'єднанні, що призводить до зменшення м'язового скорочення.

Особливості процедури ін'єкції ботулотоксинів:

Препарат вводиться шляхом декількох внутрішньом'язових або підшкірних ін'єкцій. Анестезія зазвичай не потрібна, але за бажанням пацієнта місця ін'єкцій попередньо знеболюються нанесенням спеціального крему.

Дія препарату настає на 2-3 день після ін'єкції і досягає максимуму через 14-15 днів. Косметичний ефект від введення препарату зберігається до 6 місяців, після чого можлива повторна процедура.

Протягом кількох днів після виробленої ін'єкції можливе збереження гематом, біль та алергічна реакція у місці ін'єкції. Ці побічні ефекти носять тимчасовий та оборотний характер. За міжнародними статистичними даними, нечутливість до дії препарату спостерігається менш ніж у 0,01% випадків.

Результати після процедури:
 • зберігати вертикальне положення тіла протягом перших 4-х годин;
 • не масажувати та не розминати місце ін'єкції;
 • уникати впливу високих температур на область ін'єкції протягом перших двох тижнів після процедури (гарячі компреси, сауна, лазня) через можливе зменшення ефекту;
 • здійснювати активні рухи мімічними м'язами протягом першої доби після ін'єкції;
 • з обережністю застосовувати антибіотики (аміноглікозиди та тетрацикліни) протягом 4-х місяців після процедури.
Протипоказання до проведення процедури
 • - підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • запальний процес у місці ін'єкції;
 • загострення хронічного захворювання;
 • міастенія;
 • прийом антибіотиків (аміноглікозидів та тетрациклінів);
 • гемофілія;
 • вагітність та грудне вигодовування.
Усунення зморшок ботулотоксинами Діспорт та Ксеомін
УСУНЕННЯ ЗМОРШОК препарат «Xeomin», Merz, Германія
Вартість
Чоло
3190 грн
Міжбрів’я
3190 грн
Гусячі лапки
3190 грн
УСУНЕННЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК
препарат «Dysport», Ipsen, Франція Необхідний ступінь корекції підбирається лікарем-косметологом під час особистого огляду й залежить від активності м’язів і вираженості зморшок шкіри.
Чоло / міжбрів’я / зона навколо очей (одна зона)
Вартість
Екстра легка корекція Extra easy touch
875 грн
Легка корекція Easy touch
1875 грн
Середня корекція Middle touch
3500 грн
Жорстка корекція Strong touch
5000 грн
Платизма (м’язи шиї)
від 3500 грн
Зморшки носа / овал обличчя / нижня третина
від 1750 грн
Записатися на візит
Фахівці з найвищою кваліфікацією Ми покажемо Вам, що з системним, відповідальним, грамотним підходом, Ви будете виглядати так, як самі того хочете. Ви отримаєте доглянуте, гармонійне, свіже, відпочивше, прекрасне обличчя і ще більше радітимете життю.